..::: *AŞKIMSIN*FM* :::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

portalAnasayfaSpor DünyasıLatest imagesAramaGiriş yapKayıt OlGaleri

GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp

3 posters
YazarMesaj
karanfilci
3 Yıldız
3 Yıldız
karanfilci

Kadın
Ruh Hali : GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Anlayi10
Personalized field : GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Gs10
Personalized field : <IFRAME style="WIDTH: 136px; HEIGHT: 138px" name=frame_ismi marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://askimsinfm.forumt.biz/profilreklam-h4.html" frameBorder=0 width=600 scrolling=no height=115></IFRAME>

GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Empty
MesajKonu: GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp   GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Icon_minitime16.08.08 12:19

-->>Serserime;
Elime son kez aldım kağıt kalemi bu sana son mektubum postacı son kez haber getirecek benden sana
canım bilirim aldırmazsın hiçbirşeye ne sevgiye nede hislere şimdi elimde bi sıgara var çok içtim
bugün biliyorum "içme demiştim"diyeceksin ama ben gine aynı cevabı vereceğim;dertliyim son kez
bu kalp derdinle doldu bu mektubumda seni ne kadar sevdiğimi özlediğimi yazmaycağım artık değiştim
ben senin umursamaz tavırlarından bıktım Serserim...takmıyorum artık bende seni hani bende bir
resmin var ya arkadaşıma verdim Serserim çok beğenmiş seni "al senin olsun dedim"ama dikkat
etmesinide söyledim olur ya çıkarsınız, "boynuzlamasın
seni"dedim...... yüzünün şeklini görmek isterdim Serserim bu mektup diğerlerine benzemiyor değil
mi?dün gece yıktın öldürdün beni Serserim dilindeki hece kurşun gibi saplandı yüreğime tüm gece
kanadı durmadan gözlerim doldu ağlayamdım yataklara düştüm ne zamandır ama iyi oldu aslında seni
umursamıyorumm sen ne demiştin Serserim "üzülme!" üzülmüyorum ki zaten gülüyorum bu acıların
getirdiği mutsuzluğu seviyorum lanet olsun sana Serserim bu kadar değersiz miydi sevgim?biliyorsun
ben seni çok sevdim bu sana son mektubum Serserim yak istersen ,istersen başkalarına okut yada evet
içip içip ağlaama şunu bilki bu sana son mektubum bundan sonra hain yazan mezar taşında bir ölüsün
artık sen hatıralarımda......
--->>Serseriden Cevap..
Bugün hiç beklemediğim bir anda mektubunu aldım Güzelim....son mektubum demişsin inanmam sen
dayanamazsız bensizliğe eririsin bitersin günden güne bak ne diyorum Güzelim gönlün olsun bir kaç
gün daha çıkalım sevinirsin belki hadiye olur belkide bir elma şekeri sen bensiz yapamazsın Güzelim
seni öptüğüm ilk anı hatırla nasılda çocuklar gibiydin bayılacaksın diye çok korkmuştum Güzelim ben
senin gibi nler geçirdim bilirim haberim yok sevmeden sevilmeden sen beni gerçekten sevdin mi
Güzelim? sana bu mektubu meyhaneden yazıyorum biraz önce birkaç çocuk dövdük Güzelim onların
şerefine "üzülme" yazmışsın sahiden dedim mi?içkilyken herlade bilirsin "yıktın" yazmışsın sahiden
yıkıldın mı? umursamazsın sanmıştım takmazsın diye düşünmüştüm ama madem beni unuttun bu sana son
sözüm olsun Ben de seni sevdim güzelim......

En son karanfilci tarafından 18.08.08 12:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
~hayalet~
Admin
Admin
~hayalet~

Erkek
Ruh Hali : GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Deli10
Personalized field : <IFRAME style="WIDTH: 136px; HEIGHT: 138px" name=frame_ismi marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://askimsinfm.forumt.biz/profilreklam-h4.html" frameBorder=0 width=600 scrolling=no height=115></IFRAME>

MesajKonu: Geri: GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp   GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Icon_minitime16.08.08 17:01

bu çok güzel yaw Sad
http://www.sonsahne.tr.gg
karanfilci
3 Yıldız
3 Yıldız
karanfilci

Kadın
Ruh Hali : GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Anlayi10

MesajKonu: Geri: GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp   GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Icon_minitime18.08.08 12:11

evet öylee Very Happy
grosser_61
DJ
DJ
grosser_61

Erkek
Ruh Hali : GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Hasta10
Personalized field : GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Ts10

MesajKonu: Geri: GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp   GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp Icon_minitime18.08.08 13:21

cok güzel alkış

GüZeLiNDeN sErSeRiSiNe SoN MeKtUp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MEKTUP